Text pozvánky na oslavu

Pořádáte oslavu narozenin? Pozvěte na ni svoje hosty netradičně! Rádi pro Vás vytvoříme text pozvánky na oslavu ve formě originální básně. Pozvánka vytvořená v našem poetickém studiu zajistí, že nikdo účast na Vaší oslavě neodmítne!

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den, vážení básníci, rádi bychom Vás požádali o složení textu na narozeninovou pozvánku. Spolu s manželem budeme oba slavit 50 let. On je narozený 7.6 a já 26.6. Zároveň jsme měli před třiceti lety 15.6. svatbu. Takže to chceme oslavit ve velkém všechno dohromady. Společná oslava pro rodinu, přátele a známé se bude konat ve středu 1.7. od 17:00, na zahradě našeho rodinného domu v centru Aše. Jídlo i pití (hlavně pivo) je zajištěno, dále bude muzika, takže se bude tančit a synovec má připravené kouzelnické vystoupení. 

Chtěla bych, aby text vyzněl pohodově, že jsou všichni vítáni. Doufáme, že bude pohoda, zavzpomínáme na staré časy a taky na oslavy ostatních. Hodně našich přátel již totiž padesátku v minulých letech oslavilo. Dary žádné nikdo nosit nemusí, všechno důležité máme, hlavně ať si udělají čas a dorazí. Ať se nenechají přemlouvat. Co se týče grafického vzhledu oznámení, tak na něm bude náš dům. Sama jsem obrázek kreslila, posílám jej v příloze pro lepší představu. Děkujeme, Dominika a Karel Hůlkovi

Jak to funguje

Popište nám co, kdy a kde budete slavit, v jakém duchu se bude oslava konat a sdělte nám svoji představu co by se mělo na pozvánce objevit.

Návrh pozvánky ve formě nápadité básně Vám zašleme na uvedenou e-mailovou adresu. Délka pozvánky bude cca 150 – 200 slov, v závislosti na Vašem zadání (rozsah A4, tj. 36 – 40 veršů). Cena za vypracování tohoto originálního textu je 1065 Kč. V ceně je započítána i jedna revize. Revizi samozřejmě není nutné využít, pokud jste s prvním návrhem spokojeni.

Pozvánku ve formě básně můžete jednoduše objednat přes náš objednávkový formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jméno toho, kdo na oslavu zve *

Co se bude slavit*

Datum a čas konání oslavy *

Místo konání oslavy *

Co dobrého se bude na oslavě podávat *

Vyznění Vaší pozvánky na oslavu *
např. něžné, humorné, vážné apod., je to jen na Vás

Obsah pozvánky (o čem má pozvánka kromě základního pozvání na oslavu být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom, co chcete aby v pozvánce zaznělo
(jaké máte záliby, proč jste se rozhodli slavit zrovna na vybraném místě, nějaká konkrétní vzpomínka apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v pozvánce objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním Vaší pozvánky na oslavu ve formě básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám