Poděkování rodičům na svatbě

Ukažte svým rodičům, že změnou Vašeho rodinného stavu Vás neztrácí, a že tu pro ně stále budete. Poděkujte svým rodičům za vše co pro Vás kdy udělali originální cestou a věnujte jim osobní báseň ušitou na míru, složenou od profesionálů. Stačí nám jen rodiče dostatečně popsat.

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klienta)

Zadání: Dobrý den, prosím o sepsání básně pro moji mamku jako poděkování za výchovu (budu se ženit). Měla by být o tom jaký máme spolu hezký vztah, jsme tak myšlenkově stejně naladěni i s mojí sestrou Terezou. Má psa jménem Aris a přítele Pavla, který je vášnivý pivař. Celý život tvrdě pracuje a momentálně dělá ve fabrice. Vždy chtěla cestovat po světě a já doufám, že se jí to jednou splní. Měla problémy s čichem a chutí, ale i tak nám dokázala vždy uvařit skvělé jídlo. 
Vyznění básně ideálně humorné, dojemné. Děkuji

Poděkování od syna - nové

Délka vytvořeného poděkování:   je 150 – 200 slov (tj. 36 – 40 veršů), v závislosti na zadání  Termín dodání:  doba pro vytvoření a odeslání díla je maximálně do 4 dní od zaplacení.           Forma dodání: poděkování zašleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.
Cena: 1065 Kč (co je zahrnuto v ceně)

Pokud chcete říci rodičům děkuji originálně, stačí vyplnit níže uvedený formulář.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jména Vašich rodičů *

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Vyznění Vašeho poděkování *
např. něžné, humorné, vážné apod., je to jen na Vás

Obsah poděkování (o čem má báseň kromě základního poděkování za výchovu být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom,co chcete aby v poděkování zaznělo (společné zážitky s rodiči, nějaká konkrétní vzpomínka, zájmy rodičů, cíle a sny apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v poděkování objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním Vašeho poděkování na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám