Přání k narozeninám

Hledáte přání k narozeninám, které je originální, vkusné a jeho verše nepoužily již tisíce gratulantů před Vámi? Pak právě pro Vás je určeno přání k narozeninám na míru!

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den, prosím o sepsání přání pro mého bratra k 35. narozeninám. Jako dárek ode mě dostane láhev rumu. Není to klasický tuzemák, ale prémiový kubánský rum. Rum dostane proto, protože na něj kdysi chodil s kolegy do lokálu zvaného Horník a z pití rumu si udělal takový rituál, zvyk. Bratr je vášnivý rybář, často chodí tzv. na sumce. Za dva měsíce se bude ženit, tak klidně tam může být i vtipně napsáno, že si ho může nechat až na svatbu, na nervy :-) Případně ho může vypít i na jinou velkou příležitost, je to na něm.

Prosím, ať je přání napsáno humornou formou, klidně si tam do něj můžete rýpnout, že už mu táhne na čtyřicet. A taky, že mu s tím pitím rumu rádi kdykoliv pomůžeme. Na konci prosím zmiňte, že ho mám moc ráda, je to ten nejlepší brácha, jakého jen může každá sestra mít.

Přání k narozeninám na míru můžeme složit i pro Vás!  

Věřte, že s přáním ve formě básně z naší tvorby ohromíte! Stačí když napíšete kolikáté narozeniny oslavenec slaví a o čem by básnička měla být. Čím blíže nám oslavence přiblížíte, tím výstižnější může básnička být.

Cena za vytvoření přání ve formě básně o délce 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů (v závislosti na Vašem zadání – rozsah cca A4) je 1065 Kč. Báseň zašleme na Váš e-mail do 4 dnů.

Pokud nám oslavence, pro kterého přání k narozeninám potřebujete dostatečně popíšete, jsme schopni vytvořit originální veršované přání oslavenci na míru. Text přání pak stačí doplnit fotografií či vhodným obrázkem a dokonalé přání k narozeninám (které nemá nikdo jiný) je na světě.

Pro objednání originálního přání k narozeninám na míru stačí vyplnit níže uvedený objednávkový formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Kolikáté narozeniny oslavenec slaví? *

Osoba, pro kterou je báseň určena *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, kamarád/ka apod.)

Název básně *
pokud má mít báseň nějaký název (nadpis), prosím sdělte nám jej

Vyznění básně *
např. humorné, vážné, něžné, romantické apod., je to jen na Vás

Obsah básně (o čem má báseň být kromě základního přání k narozeninám být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básničce zaznělo
(záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám