Svatební poděkování svědkům

Ať už Vám jde tedy za svědka sestra, bratr, kamarádka či kdokoliv jiný, je na místě mu (jí) poděkovat za to, že se takto významné role zhostil(a). Chce to ale něco originálního. Neshánějte hmotné dary, darujte něco víc – darujte báseň šitou na míru!

Na základě Vašeho popisu složíme veršované svatební poděkování pro Vašeho svědka či svědkyni. V básni (svatebním poděkování) může zachytit cokoliv si jen budete přát (Vaše společné zážitky, záliby, to jak jste se se svědkem(kyní) poznali, proč jste si vybrali jako svědka(kyni) právě ji a mnoho dalšího).

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den, ráda bych objednala děkovnou báseň pro svou nejlepší kamarádku, za to, že mi půjde jako svědkyně na svatbu. Zároveň se ujme i role organizátorky svatebního dne. Jmenuje se Izabela, bydlí v Praze Podolí. Má dobrou, ale časově dost náročnou práci, osmiletého syna a je 9 let vdaná. Ráda chodí na koncerty, buď s kamarády nebo s manželem a synem. Nejraději má kapelu Kryštof a Olympic.

Já zůstala bydlet v místě, kde žiji odmalička, tedy v Nové Vsi. Kvůli větší vzdálenosti se už nevídáme tak často, jak bychom chtěly. Ale ve spojení jsme stále, bud přes telefon nebo Facebook. Zažily jsme spolu toho mnoho, nejvtipnější vzpomínku máme na koncert Tomáše Kluse, kde jsme spolu byli před deseti lety. Vsadila jsem se s Izabelou o to, že mi dá pusu. No a fakt mi ji při autogramiádě dal, tak musela na další naší společné akci platit útratu.

Mého muže zná od začátku vztahu. Dávali mi dokonce rady, jak ho mám nejlépe sbalit a udělat na něj dojem. Je řidičem z povolání, já pracuji na čerpací stanici a jezdil k nám občas tankovat. Moc se mi líbil, ale k ničemu se neměl, tak mi Izabela dala pár rad, jak na něj a zafungovalo to :-) Jako poděkování mám pro ni a pro dva „její kluky“, jak říká, tři lístky na kapelu Olympic. Chci jí je dát spolu s poděkováním. Prosím, ať je poděkování psáno nějakou veselou, odlehčenou formou. Děkuji, Katka.

150 – 200 slov (tj. 36 – 40 slok), rozsah při tisku A4             Termín dodání a forma dodání: Tvorbu nechceme na úkor kvality uspěchávat, doba pro vytvoření a odeslání díla je však maximálně do 4 dní od zaplacení. Poděkování zašleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.                                                                                                         Cena: je 1065 Kč. V ceně je započítána i případná revize, kterou není samozřejmě nutné využít, pokud jste s prvním návrhem spokojeni.

Pokud chcete i Vy říci svému svědkovi či svědkyni děkuji originálně, stačí objednat poděkování ve formě básně přes formulář níže.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jména Vašeho svědka či svědkyně *

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Vyznění Vašeho poděkování *
např. něžné, humorné, vážné apod., je to jen na Vás

Obsah poděkování (o čem má báseň kromě základního poděkování za převzetí úlohy svatebního svědka(kyně) být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom,co chcete aby v poděkování zaznělo (společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, zájmy Vašeho svědka(kyně), cíle a sny, proč jste si vybrali za svědka zrovna jeho(ji) apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v poděkování objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním Vašeho poděkování na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám