Přání k výročí na míru

Ať už jste spolu rok, dva, pět či deset let, výročí vztahu je vždy potřeba řádně oslavit. Dejte svojí lásce originální přání k výročí. Nechte si složit báseň vystihující Vás dva a Váš vztah a na výročí s ní svoji drahou polovičku ,,dostaňte do kolen“! přání k výročí

Ukázka naší práce 

(zveřejněno se souhlasem klienta)

Zadání: Dobrý den, rád bych si objednal báseň k prvnímu výročí vztahu, které budeme slavit za týden s mojí přítelkyní Libuškou. Poznali jsme se v jednom baru na malém městě, těsně před půlnocí. Okouzlily mě nejprve její oči a štíhlá postava. Prostě mě dostala. Láska na první pohled! Časem samozřejmě oceňuji i její vlastnosti a celkově skvělý charakter. Prosím, napište v té básni, že se těším na další rok soužití a přidejte nějaké moudro o lásce, je hodně romantický typ, báseň ji dám jako doplněk ke kytici růží. Děkuji.

Přání k výročí

Jak zakázka probíhá

Popište nám svoji přítelkyni nebo manželku a Váš vztah. Nebojte se rozepsat, čím více informací od Vás budeme mít, tím lepší a výstižnější přání k výročí bude. Zadání si po jeho obdržení pečlivě prostudujeme a poté se pustíme do skládání. Hotový text přání ( v rozsahu 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů, při tisku cca A4) zašleme na Váš e-mail do 4 dní. Cena za jeho vytvoření je 1065 Kč.

Pro objednání přání k výročí na míru vyplňte níže uvedený formulář