Přání k svátku

Hledáte opravdu originální přání k svátku?

Složíme Vám ho na míru! Stačí, když nám oslavence, který svátek slaví dostatečně popíšete a my pro něj složíme přání k svátku šité přímo na tělo.

Ukázka naší práce

Zadání:

(zveřejněno se souhlasem naší klientky)

Dobrý den, ráda bych si objednala přání pro ségru Annu, kterou mám moc ráda, i když ji to moc často neříkám. Něco o ní: křehká romantická duše, je jí 24 let, má ráda pejsky (obzvlášť její Fifinku     a Andělku), studuje práva v Plzni, ráda čte a kouká na horory.Ráda se baví s přáteli, miluje kávu a kavárensky život, Jejím snem je otevřít si kavárnu. Spolupracuje a podílí se na akcíchh Strany svobodných občanů, sleduje aktualní dění.

Ráda by chodila cvičit,ale moc jí to nejde, alespon občas jezdí na kole. Miluje gurmánstvi a požitkářství ;) ted je s maminkou na dovolené v Třeboni, spolu se chystají  v září k moři Jinak má brigády – zapisovatelka u soudu a pro právnické nakladatelství C.H.Beck. Děkuji.

Přání k svátku

Přání k svátku na míru můžeme napsat i pro Vás.                               

Stačí když do objednávkového formuláře napíšete jméno oslavence(kyně), to jaký(á) je, jaké má zájmy, životní sny, domácí mazlíčky apod. Čím více indicií k tvorbě přání
k svátku nám dáte k dispozici, tím osobnější může báseň být. Cena za vytvoření básně o délce 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů, je 865 Kč. Básničku zasíláme e-mailem do 4 dnů od přijetí platby. 

Pro objednání originálního přání k svátku na míru vyplňte objednávkový formulář níže .

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Osoba(y), pro kterou(é) je báseň určena *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, dívka Vašich snů, apod.)

Název básně *
pokud má mít báseň nějaký název (nadpis), prosím sdělte nám jej

Vyznění básně *
např. humorné, vážné, milostné apod., je to jen na Vás

Obsah básně (o čem má báseň být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básničce zaznělo
(záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 865 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám