Přání k svátku

Hledáte opravdu originální přání k svátku? Složíme Vám ho na míru! Stačí, když nám oslavence, který svátek slaví dostatečně popíšete a my pro něj složíme blahopřání šité přímo na tělo.

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den, ráda bych si objednala přání pro ségru Annu, kterou mám moc ráda, i když ji to moc často neříkám. Něco o ní: křehká romantická duše, je jí 24 let, má ráda pejsky (obzvlášť její Fifinku a Andělku), studuje práva, ráda čte a kouká na horory.Ráda se baví s přáteli, miluje kávu a kavárensky život, Jejím snem je otevřít si kavárnu. Spolupracuje a podílí se na akcích Strany svobodných občanů, sleduje aktuální dění.

Ráda by chodila cvičit,ale moc jí to nejde, alespoň občas jezdí na kole. Miluje gurmánství a požitkářství ;) teď je s maminkou na dovolené v Třeboni, spolu se chystají  v září k moři Jinak má brigády – zapisovatelka u soudu a pro právnické nakladatelství. Děkuji.

Přání k svátku

Přání k svátku na míru můžeme napsat i pro Vás                              

Stačí když nám napíšete jméno oslavence(kyně), to jaký(á) je, jaké má zájmy, životní sny, domácí mazlíčky apod. Čím více indicií k tvorbě přání k svátku budeme mít k dispozici, tím osobnější báseň bude. Cena za vytvoření přání o délce 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů, je 1065 Kč. Hotové přání obdržíte e-mailem do 4 dnů. 

Pro objednání originálního přání k svátku na míru vyplňte tento objednávkový formulář 

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Osoba(y), pro kterou(é) je báseň určena *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, dívka Vašich snů, apod.)

Název básně *
pokud má mít báseň nějaký název (nadpis), prosím sdělte nám jej

Vyznění básně *
např. humorné, vážné, milostné apod., je to jen na Vás

Obsah básně (o čem má báseň být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básničce zaznělo (záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám