Písnička na přání

Slaví někdo z Vašich blízkých narozeniny, výročí nebo má svatbu? No tak jim zazpívejte (případně nechte na oslavě zahrát) jejich oblíbenou písničku s vlastním personifikovaným textem, který vymyslíme za Vás!

písnička na přání

Ukázka naší práce 

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Ráda bych přání k šedesátým narozeninám pro naši tetu, úžasnou a nezdolnou Julii. V rodině je oblíbená a neřekneme jí jinak než Julinka. Žije spokojeně v domečku s manželem Rudou, který má pověst kutila a vše pohotově spraví. Ze vtipných historek o tetě bych zmínila jednu, když se na ni Ruda jednou naštval, zamkla ho do spíže. Bylo to proto, protože se dožadoval oběda a ona ho ještě neměla hotový, jelikož lenošila. Strýce pak pustila ven, až když se uklidnil:-D

Teta ráda vaří a zahradničí, na svoje záhony nedá dopustit. Sbírá také sošky panenek (má jich asi 250) a také sošky Hurvínka (těch má asi 30). Nejraději však odpočívá na své oblíbené pohovce s křížovkami v ruce. Potrpí si hodně na módu, má extrémně velkou šatnu a v ní strašně moc oblečení. Dále je teta pověstná tím, že nesnáší zimu, a tak často – dokonce i v létě, když přijedeme na návštěvu – zatápí v amerických kamnech, která tvoří dominantu obýváku. Moc prosíme, aby se přání dalo zazpívat jako text na populární píseň „Jede, jede mašinka“ , kterou miluje a vždycky začíná na různých plesech dělat mašinku jako první, když tuto písničku hrají. Oslava narozenin bude v místním kulturním domě v sobotu v 18 hodin a bude spíše větší (rodina plus spousta přátel) a máme to vymyšleno tak, že kapela zahraje melodii písně od Maxim Turbulenc, ale text začne zpívat ten, který vymyslíte Vy. Chceme ji tím mile překvapit :-) Děkujeme moc.

Jak funguje písnička na přání?

a) Odešlete zadání na vytvoření písničky
Do zadání definujte pro koho a k jaké příležitosti písničku potřebujete. A samozřejmě také název písničky k jejíž melodii budeme slova skládat. Píseň musí být od českého nebo slovenského interpreta, k cizojazyčným písním texty neskládáme.

b) Do 24 hodin si prostudujeme zadání a potvrdíme objednávku
Pozorně si prostudujeme všechny informace, které jste nám zaslali. Pokud nám nebude něco jasné a budeme potřebovat nějaké doplňující informace, doptáme se Vás. Pokud je nám vše jasné, pouštíme se do skládání.

c) Párkrát se vyspíte a dokonalá písnička na přání bude ve Vašem e-mailu
Přemýšlíme o tom, jak písničku co nejlépe zformulovat, škrtáme, přepisujeme a ladíme i ty nejmenší detaily. Když jsme s textem písničky spokojeni na 100 %, odesíláme Vám jej ke schválení.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Účel písničky*
např. k narozeninám, svátku, výročí, vyznání lásky apod.

Osoba(y), pro kterou(é) je písnička určena *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, dívka Vašich snů, apod.)

Název písničky, na jejíž melodii chcete text složit: *
písnička musí být od českého nebo slovenského interpreta

Obsah písničky (o čem má text být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by písnička měla být, co chcete aby v ní rozhodně zaznělo (záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním písničky na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám