Svatební proslov otce nevěsty – text na míru

Svatební proslov otce nevěsty je jedním z vrcholů každé svatby. Pokud chcete, aby se na Váš proslov vzpomínalo ještě dlouho po svatbě, nechte si jej napsat od profesionálů. Zaručujeme, že jediné co během Vašeho proslovu uslyšíte, bude hlasitý aplaus na jeho konci!

svatební proslov otce nevěsty

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klienta)

Zadání: Dobrý den, prosím o sepsání svatebního proslovu na svatbu mojí dcery Terezy a jejího snoubence Jaroslava Nováka (říkám mu Jardo, mám ho rád jako vlastního, moc se k mojí dceři hodí). Seznámili se před sedmi lety v prvním ročníku studia medicíny, od té doby jsou stále spolu. Oba prvním rokem pracují v nemocnici jako lékaři. Rádi běžkují, lyžují a lezou tzv. ferraty, hlavně v Rakousku. Jejich snem je podívat se do Austrálie. Oba jsou velice pracovití a dobří ve svém oboru i koníčcích.

Děti plánují kvůli práci spíše až v budoucnu (ale už mají jasno, že budou mít Terezku a Jardíka :-) Chtěl bych, aby proslov vyzněl pozitivně, ale aby tam bylo i nějak šikovně filozoficky zmíněno,
že manželství není často jako ve filmu, ale když se na něm pracuje, stojí to za to. Děkuji.

Svatební proslov na míru rádi složíme i Vám

Stačí nám jen nevěstu a ženicha, jejich vztah a zájmy dostatečně popsat. O zbytek se postaráme. Dle našich zkušeností je ideální délka svatebního proslovu 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů  (cca A4 při tisku). Proslov je v této délce dostatečně dlouhý i úderný a zároveň všichni posluchači dokáží během této délky proslovu udržet plnou pozornost. Cena za sepsání svatebního proslovu je 1065 Kč, proslov složíme do 4 dnů.

Pro objednání proslovu na míru vyplňte tento formulář.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jména novomanželů*

Budoucí společné příjmení*

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Vyznění svatebního proslovu*
např. něžný, humorný, vážný, romantický apod., je to jen na Vás

Obsah proslovu (o čem má proslov kromě základní gratulace k sňatku být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom, co chcete aby v proslovu zaznělo
(jak a kdy se novomanželé poznali, jak dlouho jsou spolu, nějaká konkrétní vzpomínka, kterou s nimi máte, co jim přejete do budoucna apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v blahopřání objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním Vašeho svatebního proslovu na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám