Proč báseň na přání

1) Proč darovat báseň?

Osobně laděná báseň/veršovaný proslov je perfektní jako blahopřání k narozeninám, svátku, svatbě, promoci či jiné důležité životní události. Věřte, že s básní či veršovaným proslovem  budete originální a zajisté ,,svými“ poetickými obraty všechny ohromíte. Vždyť upřímné přání, sdělené pomocí ladných slov, je to nejhezčí co lze darovat. Vaše slavnostní řeč nebo tištěné blahopřání bude naprosto nezaměnitelné a obdarovaný si jej bude dlouho (ne-li do konce života) pamatovat.

2) Opravdu si myslíte, že je báseň v dnešní době dobrým dárkem?

Ano. Báseň je ideálním dárkem pro toho, komu chcete darovat něco opravdu výjimečného. Voňavky, kosmetiku nebo ponožky daruje kde kdo. Ale báseň? Tu dostane obdarovaný jenom od Vás!

3) Můžu i dnes vyznat lásku pomocí básně?

Ano. Ženy na poezii stále slyší! Pokud si však nejste jisti svým básnickým střevem, nechte to raději na nás. Krátce nám Vaši vyvolenou popište a řekněte, co byste jí chtěl sdělit. My Vám báseň napíšeme a Vy ji pak předáte. Vlastní báseň (no dobře, tak ne sice úplně vlastní,
ale od nás – přesto Vaše :-) to je něco, co se neodmítá. ,,Složíte – li” objektu Vaší touhy báseň, pak věřte, že bude ohromena.

 

DALŠÍ OTÁZKY |  O SLUŽBĚ | PROCES OBJEDNÁVÁNÍ| NAŠE ZÁRUKY