Poetické okénko do svatebních novin

svatební noviny

Svatební noviny jsou na svatbě skvělou pomůckou, která pomůže hostům vyplnit případné mezery v zábavě, či se o novomanželech dozvědět bližší, mnohdy ,,tajné“ :-) informace.

Co však nesmí ve správných novinách chybět?
POETICKÉ OKÉNKO!

Dle Vašeho zadání vytvoříme originální báseň, která se týká Vás a Vaší drahé polovičky. Pokud nám Vás dva dostatečně popíšete, jsme schopni vymyslet originální veršovaný příběh vystihující Váš vztah od seznámení až ke dni svatby.

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý večer, prosím o báseň do svatebních novin (ideálně humornou a romantickou). Přítel se jmenujete Adam, seznámili jsme se u mě v práci (COOP JEDNOTA v malé obci), kde jsem pracovala a jezdil mě tam každý den obhlížet. Trvalo mu celkem dlouho, než se odvážil mě oslovit, ale od první schůzky jsme věděli, že budeme spolu napořád.

První schůzky byly nezapomenutelné, měl v garáži kde opravuje auta (je to jeho koníček a přivýdělek) všude nepořádek. Já většinou usnula na gauči a on dělal bůhví do kdy a ráno jsme se budili zmačkaní vedle sebe, no prostě romantika. Dodnes jsme bez sebe nebyli ani jeden den a snad to tak bude pořád. Děkuji, Marie.

Svatební noviny

Naprostá většina lidí rýmované básničky miluje a věřte, že si ráda přečte i ,,poetické okénko“ ve Vašich novinách. Cena za vytvoření tohoto originálního veršovaného příběhu o Vás dvou rozsahu 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů (cca A4 při tisku) je 1065 Kč.

Veršovaný příběh do Vašich svatebních novin můžete objednat přes formulář níže.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jméno Vašeho snoubence (Vaší snoubenky) *

Budoucí společné příjmení*

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Vyznění Vašeho poetického okénka *
např. něžné, humorné, vážné, romantické apod., je to jen na Vás

Obsah básně do Vašich svatebních novin (o čem má poetické okénko být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom,co chcete aby v básni zaznělo (jak a kdy jste se poznali, jak dlouho jste spolu, proč jste se rozhodli vzít, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, Vaše společné záliby, cíle a sny apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v básni objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním Vaší básně do svatebních novin na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám