Pozvánka ke svatebnímu stolu

Pozvánka ke svatebnímu stolu je jednou z věcí, které si pozvaní hosté všimnou v souvislosti s Vaší svatbou nejdříve.

Pozvěte proto svoje svatební hosty ke svatebnímu stolu originálně. Nebojte se odlišit! Ať už budete podávat svíčkovou či krůtí rolku, obraťte se na nás a my pro Vás text pozvánky ke svatebnímu stolu vytvoříme na míru!

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den. Moc bych prosila zrýmovat pozvání ke stolu na svatební hostinu u příležitosti naší svatby, která se bude konat na Letenském zámku. Prosím, abyste hlavní část básně složili z názvů jídel, ze kterých se skládá naše svatební menu:

Kachní paštika s kousky jater doplněná meruňkovou linkou                                                                         Hovězí vývar se sherry a zeleninou                                                                                                             Mango sorbet s Calvadosem                                                                                                                     Steak z holštýnského telete s omáčkou z pravých lišek, pečené Grenaille brambory                       Grilovaný losos na listovém špenátu, jemné bramborové pyré                                                         Originální domácí dezert (překvapení)

Ještě prosím, ať má báseň takové vyznění, že hosté mohou s čistým svědomím hodovat, nestydět se a dobře se najíst, hlavně nesmí nikdo hladovět, aby pak měli co vytancovat! Děkuji.

jak to funguje?

Dle Vašeho zadání vytvoříme jedinečnou veršovanou pozvánku ke svatebnímu stolu, která bude personifikovaná na míru přímo pro Vás a pro Vaše hosty. Stačí, když nám sebe, svoje hosty a podávané chody dobře popíšete.

Pozvánka bude dlouhá 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů, v závislosti na Vašem zadání (rozsah cca A4). Cena textu pozvánky ke svatebního stolu je 1065 Kč. V ceně je započítána i revize, kterou samozřejmě není nutné využít, pokud jste s prvním návrhem spokojeni.

Vlastní originální text pozvánky ke svatebnímu stolu ve formě básně můžete jednoduše objednat přes náš objednávkový formulář.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jméno Vašeho snoubence (Vaší snoubenky)*

Budoucí společné příjmení*

Datum a čas konání svatební hostiny (rautu) *

Místo konání svatební hostiny (rautu) *

Co dobrého se bude na hostině (rautu) podávat? *

Vyznění Vaší pozvánky ke svatebnímu stolu *
např. něžné, humorné, vážné, romantické apod., je to jen na Vás.

Obsah pozvánky (o čem má pozvánka kromě základního pozvání na hostinu (raut) být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom, co chcete aby v pozvánce zaznělo (proč jste vybrali zrovna tyto chody, kdo z Vás má co rád, jací jsou svatební hosté, nějaká konkrétní vzpomínka apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v pozvánce objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním Vašeho svatebního oznámení na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám