Přání novomanželům ke svatbě – text na míru

Chcete popřát novomanželům ke svatbě vskutku stylově? Nechte jim složit přání na míru!

Naši básníci Vám text svatebního přání složí přesně dle Vašich představ a požadavků. Stačí nám jen budoucí novomanžele (jejich vztah, zájmy, plány do budoucna) popsat.

Již na první pohled Vaše přání mezi ostatními vynikne a novomanželům bude při jeho čtení jasné, že nečtou ledajaký tuctový text, který se na svatebních přáních stále dokola opakuje,
ale přání výjimečné, se kterým jste si dali práci a ke kterému se budou vždy rádi vracet.

Ukázka naší práce

Zadání:
(zveřejněno se souhlasem naší klientky)

Dobrý den, prosím o humorné a romantické přání ke svatbě pro syna a nastávající snachu. Seznámili se na jaře 2016 v Široké v Chrudimi. Byli spolu na pobytu Vinařstí U Kapličky, Velká Amerika, Chorvatsko, Dubaj před vánocema 2017 tam byla Irča Jiřím požádána o ruku na nejvyšší budově BURDŽ CHALÍFA. Irča je majitelkou a výživovou poradkyní v salonu, Jirka je oblastní ředitel firmy BRAMMER. Hraje nohejbal, jezdil offroad závody a i Irča s ním závodila. Je hodný, podnikavý, cílevědomý a přijímá nové výzvy s nadšením. Děti nevím, kdy plánují, ale určitě ano.

Přání bude od obou rodičů ženicha, chtěli bychom vyjádřit, že ho máme moc rádi a záleží nám na něm a jeho štěstí a jsme rádi, že se s Irčou našli a že se vždy těšíme, když je vidíme společně a šťastný.

Originalita je naší doménou

Každé přání ke svatbě je naprosto jedinečné. Dle Vašeho zadání může být přání humorné, romantické, dojemné apod. Vždy plně respektujeme zadání a garantujeme, že každý text je originál!

Jak probíhá zakázka?

Vyplňte objednávkový formulář a napište nám do něj všechny své požadavky. Popište nám oba snoubence co nejlépe, nebojte se rozepsat. A také nezapomeňte zmínit, zda má být přání psáno dojemnou, humornou či jinou formou.

Po obdržení Vašeho zadání si jej pečlivě prostudujeme a poté začneme na textu svatebního přání pracovat. Pokud nám nebude něco jasného, doptáme se Vás. Do pěti dnů Vám pošleme návrh přání ke korektuře.

Kolik to stojí a co je zahrnuto v ceně?

Na základě Vašeho popisu snoubenců vytvoříme originální přání ke svatbě ve formě básně dlouhé 150 – 200 slov (v závislosti na Vašem zadání, rozsah cca A4, tj. 36 – 40 veršů). Cena tohoto přání je 865 Kč. Dílo složíme a zašleme Vám jej na uvedenou e-mailovou adresu maximálně do 4 dní od přijetí platby. V ceně je zahrnuta případná korektura textu. Vždy Vám rádi text upravíme k Vaší dokonalé spojenosti. Korekturu samozřejmě není nutné využít, pokud jste s prvním návrhem spokojeni.

Pro objednání originálního přání ke svatbě vyplňte níže uvedený formulář.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jména novomanželů*

Budoucí společné příjmení*

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Vyznění přání ke svatbě*
např. něžné, humorné, vážné, romantické apod., je to jen na Vás

Obsah přání (o čem má přání kromě základní gratulace k sňatku být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom, co chcete aby v přání zaznělo
(jak a kdy se novomanželé poznali, jak dlouho jsou spolu, proč se rozhodli se vzít, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, co jim přejete do budoucna apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v přání objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním Vašeho blahopřání ke svatbě na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 865 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám