Přání novomanželům ke svatbě – text na míru

Chcete popřát novomanželům ke svatbě vskutku stylově? Nechte jim složit přání na míru!

Naši básníci Vám text svatebního přání složí přesně dle Vašich představ. Stačí nám jen budoucí novomanžele (jejich vztah, zájmy, plány do budoucna) popsat.

Již na první pohled Vaše přání mezi ostatními vynikne a novomanželům bude při jeho čtení jasné, že nečtou ledajaký tuctový text, který se na svatebních přáních stále dokola opakuje, ale přání výjimečné, se kterým jste si dali práci a ke kterému se budou vždy rádi vracet.

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den, prosím o humorné a romantické přání ke svatbě pro syna a nastávající snachu. Seznámili se na jaře 2016 v Široké v Chrudimi. Byli spolu na pobytu Vinařstí U Kapličky, Velká Amerika, Chorvatsko, Dubaj před vánocema 2017 tam byla Irča Jiřím požádána o ruku na nejvyšší budově BURDŽ CHALÍFA. Irča je majitelkou a výživovou poradkyní v salonu, Jirka je oblastní ředitel firmy BRAMMER. Hraje nohejbal, jezdil offroad závody a i Irča s ním závodila. Je hodný, podnikavý, cílevědomý a přijímá nové výzvy s nadšením. Děti nevím, kdy plánují, ale určitě ano.

Přání bude od obou rodičů ženicha, chtěli bychom vyjádřit, že ho máme moc rádi a záleží nám na něm a jeho štěstí a jsme rádi, že se s Irčou našli a že se vždy těšíme, když je vidíme společně a šťastný.

Originalita je naší doménou

Každé přání ke svatbě je naprosto jedinečné. Dle Vašeho zadání může být přání humorné, romantické, dojemné apod. Vždy plně respektujeme zadání a garantujeme, že každý text je originál!

Jak probíhá zakázka?

Vyplňte objednávkový formulář a napište nám do něj všechny své požadavky. Popište nám oba snoubence co nejlépe, nebojte se rozepsat. A také nezapomeňte zmínit, zda má být přání psáno dojemnou, humornou či jinou formou.

Po obdržení Vašeho zadání si jej pečlivě prostudujeme a poté začneme na textu svatebního přání pracovat. Pokud nám nebude něco jasného, doptáme se Vás. Do pěti dnů Vám pošleme návrh přání ke korektuře.

Kolik to stojí a co je zahrnuto v ceně?

Na základě Vašeho popisu snoubenců vytvoříme originální přání ke svatbě ve formě básně dlouhé 150 – 200 slov (v závislosti na Vašem zadání, rozsah cca A4, tj. 36 – 40 veršů). Cena tohoto přání je 1065 Kč. Dílo složíme a zašleme Vám jej na uvedenou e-mailovou adresu maximálně do 4 dní od přijetí platby. V ceně je zahrnuta případná korektura textu. Vždy Vám rádi text upravíme k Vaší dokonalé spojenosti. Korekturu samozřejmě není nutné využít, pokud jste s prvním návrhem spokojeni.

Pro objednání originálního přání ke svatbě vyplňte níže uvedený formulář.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jména novomanželů*

Budoucí společné příjmení*

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Vyznění přání ke svatbě*
např. něžné, humorné, vážné, romantické apod., je to jen na Vás

Obsah přání (o čem má přání kromě základní gratulace k sňatku být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom, co chcete aby v přání zaznělo (jak a kdy se novomanželé poznali, jak dlouho jsou spolu, proč se rozhodli se vzít, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, co jim přejete do budoucna apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v přání objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním Vašeho blahopřání ke svatbě na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám