Svatební proslov svědka

Svatební proslov svědka je jedním z očekávaných vrcholů svatby. Lámat hlavu s jeho skládáním si ale nemusíte. Ta správná slova najdeme za Vás!

Stačí nám jen nevěstu a ženicha popsat. Na základě popisu budoucích novomanželů Vám pak složíme svatební proslov svědka šitý na míru, se kterým budete za hvězdu dne (samozřejmě hned po nevěstě a ženichovi:)

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Nevěsta se jmenuje Petra, ženich Radek Toužimský, po svatbě budou užívat jeho příjmení. Jsou spolu od roku 2011. Znali se ale dříve z víkendových zábav v Cíbošce (tak se to opravdu jmenuje :D), ale i když se jeden druhému líbil na první pohled, dohromady se dali až mnohem později. Já Ivana i Péťa pocházíme z vesnice Týnčany (blízko Petrovic), kde jsme se poznaly i my dvě a jsme odmala nejlepší kamarádky. Chodily jsme spolu na základku v Petrovicích (Petrovice).

Péta zároveň vždy dostávala nachystané svačiny od mamky, já jsem je neměla, tak jsem jí je občas brala :-D Když jsme vyšly ZŠ, jezdily jsme spolu skoro každý pátek do Kovářova na diskotéku, kde jsme trsaly. Pak nás rozdělila střední škola, každá jsme šly na jinou. I po škole jsme se ale setkávaly, tentokrát už v Praze, kam jsme se obě přestěhovaly a chodily jsme spolu stále pařit. Zažily jsme toho spolu hodně, vždy jsme tu pro sebe byly, chtěla bych jí v proslovu i poděkovat. Já nyní žiju v Austrálii, ale kdykoliv přiletím, tak se sejdeme, máme si toho tolik říct. Obě jsme narozené dost živelné narozené ve znamení lva. Občas dělá doma Petra malou ,,Itálii“.

Radek – je to velký kliďas, pracuje v T-mobile jako obchodní zástupce, je známý tím, že střídá práce, už jich vystřídal 7, tohle je jeho 8.. tak to tam můžete nějak vtipně zařadit:D Péta a Radek mají spolu kocoura, jmenuje se Čikouš, stará se o něj víc Radek, je to taková kočka ničitel, občas něco rozkouše a tak. Proslov prosím dvakrát tak dlouhý, než je standardní rozsah, ráda si připlatím, jen prosím aby byl svatební proslov svědka humorný, ale zároveň i jemný. Děkuji Ivana

Svatební proslov svědka

Svatební proslov na míru můžeme složit i pro Vás

Standardní rozsah svatebního proslovu svědka je 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů (cca A4 při tisku). Cena za sepsání tohoto proslovu je 1065 Kč, proslov složíme do 4 dnů.

Pro objednání proslovu na míru vyplňte tento formulář.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jména novomanželů*

Budoucí společné příjmení*

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Jdete za svědka nevěstě či ženichovi?*
např. nevěstě - jsem zároveň její sestra, ženichovi - jsem jeho nejlepší kamarád apod.

Vyznění svatebního proslovu*
např. něžný, humorný, vážný, romantický apod., je to jen na Vás

Obsah proslovu (o čem má proslov kromě základní gratulace k sňatku být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom, co chcete aby v proslovu zaznělo
(jak a kdy se novomanželé poznali, jak dlouho jsou spolu, nějaká konkrétní vzpomínka, kterou s nimi máte, co jim přejete do budoucna apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v proslovu objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním Vašeho svatebního proslovu na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám