Proslov k narozeninám, se kterým zazáříte

Potřebujete proslov k narozeninám, který má švih a oslavence ohromí? Dlouho přemýšlíte a nevíte si rady, jak proslov sepsat? Slova nejdou na mysl, múzy Vás odmítly líbat? Nezoufejte, pomůžeme Vám!

Dle Vašeho zadání vytvoříme jedinečný veršovaný proslov k narozeninám, se kterým ohromíte nejen oslavence, ale i všechny přítomné hosty narozeninové oslavy!

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den, prosím o proslov na oslavu narozenin mého kamaráda. Poznali jsme se v autoškole, když jsem končila jízdu, tak on na tu svoji čekal, takže jsme se v autě vystřídali, ale já se neměla jak dostat domů, tak jsme jeli s instruktorem a Honzou k nám do malé obce Žehuně. Je to ajťák tělem i duší, často hasí nejen moje problémy s notebookem, ale i ty osobní – vždycky mu fňukám na ICQ večer (poněkud staromódně nevyužíváme Facebook)

Máme spolu takový specifický humor, který chápeme jenom my. Já vždycky říkám něco ve stylu: Honzo a nešlo by…? A on mě vždycky přeruší a řekne – NE (ze srandy), aniž by si mě vyslechnul, co že to potřebuju. Bydlí v Hradci a Pardubicích, ty města střídá. Já ho zdravím do Pardubic a on je v Hradci a když ho zdravím do HK, tak je v Pardubicích. Nedokážu odhadnout, kde se právě nachází.

Většinou jezdí k nám do Žehuně na návštěvu bohužel jenom v rychlosti některý pátek, má na mě málo času (drobná výtka možná). Jezdí po dálnici a Jezdí jako blesk – podezírám ho, že překračuje povolenou rychlost. Ráda bych aby v proslovu zaznělo, že bez něj bych byla totálně ztracená, já, můj notebook a vůbec všechno. A že mu přeju, aby byl slavnější a úspěšnějí než Bill Gates a Steve Jobs dohromady (myšleno jakože je strčí do kapsy). Moc děkuji.

Proslov k narozeninám

Proslov k narozeninám rádi složíme i pro Vás!

Dle našich zkušeností je ideální délka proslovu k narozeninám 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů (cca A4 při tisku). Proslov je v této délce dostatečně dlouhý i úderný a zároveň všichni posluchači dokáží během této délky proslovu udržet plnou pozornost. Cena za sepsání svatebního proslovu v této délce je 1065 Kč, proslov složíme do 4 dnů.

Pro objednání narozeninového proslovu vyplňte níže uvedený formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Kolikáté narozeniny oslavenec slaví? *

Osoba, pro kterou je proslov určen *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, kamarád/ka apod.)

Vyznění proslovu*
např. humorný, vážný, něžný, romantický apod., je to jen na Vás

Obsah proslovu (o čem má proslov kromě základního přání k narozeninám být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by proslov měl být, co chcete aby v něm zaznělo
(záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním Vašeho proslovu na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám