Poetické okénko do novin či časopisu

poetické okénkoV dnešní době je čím dál tím těžší upoutat čtenářovu pozornost. Vylepšete proto svoje noviny či časopis tzv. poetickým okénkem.

Dle Vašeho zadání složíme báseň na jakékoliv téma. Ať už se jedná o zajímavou událost či jinou důležitou zprávu, kterou chcete svým čtenářům sdělit. Stačí nám jen přesně specifikovat Vaše požadavky.

Věřte, že poezie má šanci oslovit čtenáře i v 21. století a báseň ve Vašich novinách či časopisu čtenáře přiláká. I dnes si každý se zájmem přečte libozvučnou a vtipnou či glosující básničku. Naše tvorba je rovněž ideální i pro reklamní a inzertní účely. Stačí jen výrobek nebo službu, kterou inzerent zadal k propagaci dostatečně popsat. V básni můžeme použít i konkrétní klíčová slova, která zadáte. Čím blíže nám Vaše požadavky popíšete, tím lepší může báseň být.

Báseň do Vašeho ,,poetického okénka” můžete jednoduše poptat na tel. čísle: 721 016 780, na e-mailu basennaprani@post.cz či přes poptávkový formulář níže. Báseň vytvoříme do 6 dnů od přijetí Vašeho požadavku, jeho vzájemného upřesnění a potvrzení. Cena básně se odvíjí od požadované délky básně a náročnosti zadání.

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Váš email *

Telefon *

Název Vašich novin či časopisu *

Účel básně *
např. přání čtenářům k určité události, informování o důležité akci, sdělení zajímavé noviny apod.

Název básně *
pokud má mít báseň nějaký název (nadpis), prosím sdělte nám jej

Vyznění básně *
např. humorné, vážné apod., je to jen na Vás

Obsah a délka básně (o čem má báseň být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básni zaznělo, jak má být báseň dlouhá apod.