Přání k narozeninám pro ženy – text oslavenkyni na míru

Popřejte letos oslavenkyni k narozeninám originálně pomocí básně! Text přání vymyslíme za Vás!

Ukázka naší práce 

(zveřejněno se souhlasem klienta)

Zadání: Dobrý den, prosím o složení básně pro moji přítelkyni, jmenuje se Nikola, ale má ráda, když jí říkám Nikol nebo Nikolka. Za týden má třicetiny. Ráda pije víno a jen tak vegetí, přehnaně dbá na hygienu, bojí se různých nemocí. Vystudovala politologii (obdivuje hlavně politiku maďarského premiéra Orbána), ale pracuje, trochu netradičně, skoro rok u armády. U armády pracuje na pozici řidiče, ale řízení ráda paradoxně moc nemá. Radši je, když řídím já.

Ve vztahu jsme rok a čtvrt. Naše dávání se dohromady bylo trochu dramatické, protože jsme byli tou dobou každý ve vztahu s někým jiným, ale nakonec se to všechno utřepalo a jsme spolu. Máme podobnou povahu a tak se občas doma hádáme, ale čím déle jsme spolu, tím je počet hádek menší. Jako dárek pro ni mám zájezd. Loni jsme byli v Thajsku, kde to bylo super, letos pojedeme na 4 dny do termálních lázní do města Győr, ubytovaní budeme v centru poblíž termálních lázní Rába Quelle. Zároveň budeme kousek od Budapešti, takže se možná podíváme na jednodenní výlet i tam. Do Maďarska pojedeme autem. Na závěr bych jí chtěl říci, že ji moc miluju.

Přání k narozeninám na míru můžeme složit i pro Vás!  

Napište nám, kolikáté narozeniny oslavenkyně slaví a o čem by báseň měla být. Čím blíže nám oslavenkyni přiblížíte, tím výstižnější přání bude.

Cena za vytvoření přání ve formě básně o délce 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů (v závislosti na Vašem zadání – rozsah cca A4) je 1065 Kč. Báseň zašleme na Váš e-mail do 4 dnů.

Pro objednání přání k narozeninám na míru vyplňte níže uvedený formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Kolikáté narozeniny oslavenec slaví? *

Osoba, pro kterou je báseň určena *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, kamarád/ka apod.)

Název básně *
pokud má mít báseň nějaký název (nadpis), prosím sdělte nám jej

Vyznění básně *
např. humorné, vážné, něžné, romantické apod., je to jen na Vás

Obsah básně (o čem má báseň být kromě základního přání k narozeninám být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básničce zaznělo (záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám