Přání k promoci

Popřejte čerstvému absolventovi stylově  pomocí veršovaného přání k promoci na míru! Stačí, když nám novopečeného bakaláře, magistra, inženýra, architekta či lékaře dostatečně popíšete. Zkušený tým našich básníků se již o zbytek postará a složí přání přesně dle Vašich požadavků.

Ukázka naší práce 

(zveřejněno se souhlasem klienta)

Zadání: Dobrý den, prosím o humorné přání pro svého bratra Adama, který vystudoval obor Zubní lékařství, proslov budu číst na slavnostní hostině, kde bude celá široká rodina (rodiče, prarodiče, tety a strýcové). Bratr bral celé studium velmi poctivě, pořád se učil na zkoušky, často dlouho do noci vyplňoval nějaké protokoly, do oboru je opravdu zapálený. Po promoci nastoupí na zubní kliniku, kde bude mít v prvním patře svoji ordinaci.

Rád hraje na kytaru, jezdí na kolečkových bruslích, občas je svéhlavý. Má přítelkyni Ninu, která bude samozřejmě na oslavě také. Do závěru přání prosím nějak zakomponujte to, že mu přeji mnoho úspěchů v jeho kariéře a věřím, že bude výborným zubařem. Děkuji.

Přání k promoci - nové

Jak je přání dlouhé a jaká je cena za jeho složení?

Každá vytvořená báseň je dlouhá 150 –200 slov (tj. 36 – 40 veršů, v závislosti na Vašem zadání, rozsah při tisku cca A4). Přání k promoci jsme schopni vytvořit a zaslat na Váš e-mail do 4 dnů. Cena za vytvoření originálního veršovaného přání k promoci je 1065 Kč.

Pro objednání přání vyplňte níže uvedený formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Osoba, pro kterou je báseň určena *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. přítel/kyně, manžel/ka, kamarád/ka, dcera, syn apod.)

Jaký obor absolvent/ka vystudoval/a, kde a jaký získal/a titul? *
např. Ekonomie na ČZU v Praze, titul Ing. apod.

Název básně *
pokud má mít báseň nějaký název (nadpis), prosím sdělte nám jej

Vyznění básně *
např. humorné, vážné apod., je to jen na Vás

Obsah básně (o čem má báseň být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co přesně chcete aby v přání k promoci zaznělo
(záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a profesní sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám