Fotokniha

Vytváříte fotoknihu a přemýšlíte o tom, jak ji dovést k dokonalosti? Vyšperkujte Vaše fotografie originálními verši!

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o sepsání přání pro rodiče ke zlaté svatbě. Přání bude v úvodu fotoknihy na první, hlavní stránce. Ve fotoknize budou jejich fotky za celý život. Počínaje dětstvím (fotky s jejich rodiči), pak dospělí rodiče samostatně, pak jejich první společná fotka, kde byli na rande, pak fotka svatební. No a dále samozřejmě fotky s námi (jsme dvě sestry), fotky s vnoučaty, výlety atd.

Rodiče se jmenují Marie a Vladimír. brali se v pátek 19.6.1970 na Staroměstské radnici. Za 11 měsíců jsme se narodily já (Helena) se sestrou (Jolana), jsme dvojčata. Táta si přál dva kluky, máma naopak moc chtěla dvě holčičky, což se jí tedy splnilo. Táta byl v šoku, že prý co bude s tolika ženskýma doma dělat… Když se máma s námi vrátila z porodnice, tak prý našla byt vzhůru nohama. Táta naše narození s kamarády oslavoval totiž hodně bujaře :-D Měli jsme krásné dětství, prý jsme si pořád jako malé chtěly hrát na pohádku Červená Karkulka a tak jsme se oblékali do červeného oblečení a nosili proutěný košíček po dvoře sem a tam. Táta nám i po letech někdy řekne, že jsme jeho holky červený. Já se vdala v 18ti, sestra v 19ti, takže naši měly poměrně brzy vnoučata Jirku a Aničku. Naši byli a jsou skvělí prarodiče, chtěli mít co nejvíce vnoučátek, ale já i Jolana jsme zůstali u jedináčků.

Máma dělala léta letoucí starostku v naší obci, táta vedl knihovnu, dokonce tu vybudoval knižní klub. Oba jsou strašně oblíbení, pro obec udělali velký kus práce. V důchodu pak začali jezdit každý rok na Filmový festival do Karlových Varů, kde se jim moc líbí, už tam byli celkem osmkrát. Na závěr jim chceme říci, že jsou nejlepší rodiče a prarodiče na světě a že je máme rádi. Na konci fotoknihy bude překvapení, fotka z ultrazvuku. Anička totiž čeká první miminko, takže budou mít první pravnouče. Prosíme, ať to je v poslední sloce jako překvapení. Děkuji.

verše do fotoknihy

Verše do fotoknihy na míru – snadno a rychle

Napište nám pro koho je fotokniha určena a jaké fotky bude obsahovat. Nebojte se rozepsat, čím více informací od Vás budeme mít, tím lepší a výstižnější text bude. Zadání si po jeho obdržení pečlivě prostudujeme a poté se pustíme do skládání. Hotové text do fotoknihy (cca 36 – 40 veršů, při tisku cca A4) zašleme na Váš e-mail do 4 dní. Cena za vytvoření veršů do fotoknihy je 1065 Kč.

Pro objednání textu do Vaší fotoknihy vyplňte tento formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Komu je fotokniha určena *

Jaké fotografie fotokniha obsahuje *
např. fotky vnoučat, svatební fotky, fotky z dovolené apod.

Vyznění básně *
např. humorné, vážné, něžné apod., je to jen na Vás

Obsah básně (o čem má báseň být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v ní zaznělo, vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení
od smlouvy? *

ANONE

Souhlasíte se zveřejněním básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? *
ANONE

Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: *
Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám