Přání k narozeninám pro muže – text oslavenci na míru

Hledáte přání k narozeninám pro muže, které je originální, vkusné a jeho verše nepoužily již tisíce gratulantů před Vámi? Našli jste ho!

Pokud nám oslavence, pro kterého přání potřebujete dostatečně popíšete, jsme schopni Vám vymyslet originální veršované přání přímo pro něj na míru.

Ukázka naší práce

(zveřejněno se souhlasem klientky)

Zadání: Prosím o pozitivní narozeninovou báseň pro svého tátu, aby vyzněla tak, že život nekončí, a že ho čeká ještě hodně pěkného. Pracuje jako výpravčí (na trati Poděbrady – Velký Osek), má svoji práci velmi rád, napište tam nějak, že bez něj by to nešlo, že bez něj by ta železniční doprava naprosto zkolabovala :-)

Hodně mně a mému příteli a bratrovi Ondřejovi s přítelkyní Jitkou pomáhá s našimi domy (finance i praktická pomoc). Bratrovi například teď naposledy opravil hlučný stykač na elektřinu v ložnici (aby je to v noci s Jitkou nebudilo) a mně a přítelovi pomohl s nábytkem při stěhování. Baví ho elektrikářské práce, ale umí naprosto všechno, je to velký kutil.

Báseň by byla primárně ode mě a přítele Adama a všech kdo budou na oslavě, tedy bratr, máma a Jitka. Prosím, aby ta báseň vyzněla tak, že ho máme rádi, a že je naše velká opora. K narozeninám dostane notebook, tak kdyby to šlo na konec té básně nějak chytře zakomponovat, jakože se má na co těšit až rozbalí dárek, jako navést ho, co to asi bude, ale neprozradit úplně. Děkuji Nina.

Bez názvu18

Přání k narozeninám pro muže na míru můžeme složit i Vám!  

Jak to funguje?

Stačí když  nám napíšete kolikáté narozeniny oslavenec slaví a o čem by báseň měla být (např. záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, konkrétní vzpomínka apod.) Čím více nám oslavence přiblížíte, tím výstižnější báseň bude.

Vytvořená báseň: je dlouhá 150 – 200 slov, tj. 36 – 40 veršů, v závislosti na Vašem zadání (
Termín dodání:
 báseň se vždy snažíme vytvořit v co nejkratším termínu. Tvorbu ale zároveň nechceme na úkor kvality uspěchávat. Doba pro vytvoření a odeslání díla jsou cca 4 dny od přijetí platby na náš účet. Báseň zašleme na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.                            
Cena: za vytvoření originálního narozeninového přání ve formě básně je 1065 Kč.

Pro objednání přání vyplňte níže uvedený formulář

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Kolikáté narozeniny oslavenec slaví? *

Osoba, pro kterou je báseň určena *
např. jméno (případně přezdívka) dané osoby a její statut vůči Vám (je nutné blíže specifikovat, např. manžel/ka, přítel/kyně, maminka, tatínek, babička, dědeček, kamarád/ka apod.)

Název básně *
pokud má mít báseň nějaký název (nadpis), prosím sdělte nám jej

Vyznění básně *
např. humorné, vážné, něžné, romantické apod., je to jen na Vás

Obsah básně (o čem má báseň být kromě základního přání k narozeninám být) *
zde se prosím nebojte rozepsat, o čem by báseň měla být, co chcete aby v básničce zaznělo (záliby obdarovaného, domácí mazlíčci, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, cíle a sny obdarované osoby apod.), vše co je pro Vás důležité zde prosím definujte co nejpřesněji

Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním básně na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám