Svatební oznámení s textem, na který se nezapomene…

Na textu oznámení záleží! Využijte prostoru na svatebním oznámení a povyprávějte příběh, který za tím, že dnes oznamujete svatbu stojí – příběh o Vaší lásce, vztahu, seznámení a společných zálibách.

Vyšperkujte a vylaďte jemnou či humornou básní Vaše oznámení do detailu. Již na první pohled bude Vašim budoucím hostům jasné, že nečtou tuctovou báseň, kterou použilo nesčetně párů před Vámi, ale oznámení šité na míru s puncem výjimečnosti.

Dejte svatebčanům textem svatebního oznámení najevo,
že Vaše svatba bude výjimečná!

Využijte služeb našich básníků, kteří Vám text na svatební oznámení složí přesně dle Vašich představ a požadavků. Stačí napsat zadání, popsat Váš vztah a svatbu a my Vám rádi složíme text šitý přímo na míru (v rozsahu až desíti slok), který Vás bude vystihovat na 100 %!

Ukázky naší práce

Zadání:
(zveřejněno se souhlasem klientky)

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o text k našemu svatebnímu oznámení (bude rozevírací 15×15 cm, posílám jeho přední stranu). Myslím, že se do něj vejde celkově asi 6 slok, na každou stranu počítám 3 sloky.

Obřad se koná v Kutné Hoře ve Vlašském dvoře, prvního července v půl druhé.

Rádi bychom nějaký krásný jemný text, který odvypráví ,,příběh“ našeho vztahu. Bereme se po osmi letech, rádi cestujeme vlakem či autem do vzdálených míst i náročnějšího terénu, chodíme na túry, jezdíme na kole a koloběžce. Oba jsme velcí kafaři a doufáme, že naše manželství bude takové jako je manželství našich rodičů, kteří se i přes občasné neshody a hádky mají i po třiceti letech rádi (to tam klidně můžete zmínit, že jsou nám vzorem). Moc děkuji

Zadání:
(zveřejněno se souhlasem klientky)

Dobrý den, ráda bych si objednala veršovaný text na druhou stranu našeho svatebního oznámení. Přední stranu oznámení (grafiku) Vám posílám v příloze. Zároveň posílám i šablonu zadní strany, kam potřebujeme text vymyslet. Text prosím dlouhý cca asi 6 slok, to se tam tak  akorát vejde.

Obřad i veselka se koná dne 16. 4. 2017 ve 13:00 v areálu hotelu Ostrov v Nymburce. Oznámení budeme rozdávat v lednu. Jmenujeme se Michal a Romana  (po svatbě Krejčíkovi). Báseň nemusí mít zrovna vážný tón, chceme ať je báseň vtipná a s nadhledem. Vybrali jsme romantické místo přímo u řeky Labe, prosím to tam zmiňte. Na přední stránce nemáme čas obřadu ani místo, obojí prosím nějak zakomponujte do textu a zároveň i nějak zmiňte, že si řekneme ANO. Budeme mít krásnou květinovou výzdobu sálu a doufám, že se bude pařit až do rána, to klidně také použijte. Na konci by mohla být třeba zmínka, že nám začne další životní etapa, něco na ten styl :-)…ostatní nechám na Vás, Romana.

svatební oznámení  oznameni-s-versi

Zadání:
(zveřejněno se souhlasem klientky)

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o zpracování textu k našemu svatebnímu oznámení. Oba rádi luštíme a tak je i oznámení ve formě křížovky, ve které po vyluštění vyjde naše budoucí společné příjmení. To bych tam chtěla nějak vtipně zakomponovat, že to hlavní se skrývá v tajence křížovky. Jsme spolu už 6 let, máme mnoho společného, skoro bych řekla, že jsme pro sebe stvoření. Potkali jsme se v pravý čas a celkově to všechno tak nějak hezky vyšlo. Celou tu dobu jsme moc šťastní, pořád se milujeme, na manželství už se těšíme. Oznámení je rozměru 9,9 cm x 21 cm, proto bych potřebovala, aby daný text nebyl zas až tak dlouhý, aby se to tam vešlo, ale chci zároveň, aby text byl efektní a nápaditý.

Originalita je naší doménou

Vytváříme originální texty na svatební oznámení, které zaujmou. Myslíme i na páry, kteří už mají potomka nebo na páry, které budou rozesílat oznámení až po svatbě. Dle Vašeho přání může být oznámení humorné, romantické či dojemné tak, že jedno oko po jeho přečtení nezůstane suché. Vždy plně respektujeme zadání a garantujeme, že každý text je naprostý originál!

Jak probíhá zakázka?

Vyplňte objednávkový formulář a napište nám do něj všechny Vaše požadavky. Popište nám Váš vztah a svatbu, nebojte se rozepsat. A také nezapomeňte napsat, zda má být oznámení psáno dojemnou, humornou či jinou formou. Uvítáme i informaci o velikosti a grafickém vzhledu oznámení. V neposlední řadě nám prosím povězte, jak si přejete oznámení dlouhé (jsme schopni Vám složit oznámení dlouhé až 40 veršů). Samozřejmě Vám rádi vytvoříme i text kratší, pokud budete chtít.

Po obdržení Vašeho zadání si jej pečlivě prostudujeme a poté začneme na textu oznámení pracovat. Pokud nám nebude něco jasného, doptáme se Vás. Do pěti dnů Vám pošleme Váš návrh svatebního oznámení ke korektuře.

Kolik to stojí a co je zahrnuto v ceně?

Vytvoření originálního textu na Vaše svatební oznámení či jinou tiskovinu stojí 1065 Kč. V ceně je zahrnuto vytvoření originálního textu dle požadavků i jeho případná korektura. Rádi Vám text upravíme k Vaší dokonalé spojenosti. Korekturu samozřejmě není nutné využít, pokud jste
s prvním návrhem spokojeni.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Vaše jméno a příjmení *

Adresa *

Váš email *

Telefon *

Jméno Vašeho snoubence (Vaší snoubenky) *

Budoucí společné příjmení*

Datum a čas konání svatby *

Místo konání svatby *

Vyznění Vašeho svatebního oznámení *
např. něžné, humorné, vážné, romantické apod., je to jen na Vás

Obsah oznámení (o čem má oznámení kromě základního pozvání na svatbu být) *
zde se prosím nebojte rozepsat o tom,co chcete aby v oznámení zaznělo (jak a kdy jste se poznali, jak dlouho jste spolu, proč jste se rozhodli se vzít, společné zážitky, nějaká konkrétní vzpomínka, Vaše společné záliby, cíle a sny apod.), vše co je pro Vás důležité a chcete aby se v oznámení objevilo zde prosím definujte co nejpřesněji

Jak má být oznámení dlouhé *
zde nám prosím napište kolik slok má svatební oznámení mít (max. 10), pokud si nejste jistí, kolik slok se Vám na oznámení vejde, napište nám přibližné rozměry Vašeho oznámení

Pokud máte již vybranou konkrétní grafiku oznámení, ke kterému potřebujete složit text, zde prosím zadejte odkaz na vybrané oznámení nebo jeho obrázek
pokud zatím přesně nevíte, jak bude graficky Vaše oznámení vypadat, klidně nám i přesto můžete napsat svoji představu - zda budete mít nejspíš na oznámení nějaký obrázek, fotku či něco jiného (pro naši lepší představu)

Obrázek oznámení (ve formátu PNG nebo JPG, max. velikost 1 MB)
Souhlasíte s plněním služby ihned po zaplacení ceny, tedy ve lhůtě pro odstoupení od smlouvy? * ANONE Souhlasíte se zveřejněním Vašeho svatebního oznámení na našich stránkách v sekci Ukázky naší práce? * ANONE Vaše cena: 1065 Kč

Podmínky odeslání objednávky: * Souhlasím s obchodními podmínkami a závazně objednávám